Jak zaručeně zhubnout pomocí vyloučení těchto produktů z vašeho jídelníčku? Zaručený výsledek

Mnoho žen sní o ideální postavě a neustále hledá způsob, jak tohoto snu dosáhnout. Zkoušejí různé diety, cvičení a dokonce se uchýlí i k “zázračným” procedurám. Nejčastěji to funguje, ale stává se i to, že vysněný pás ne a ne změnit se a břicho zůstává v původním stavu.

Jak zhubnout?

Nadbytek tuku v pase – to není jen estetický problém, ale i vážné nebezpečí pro zdraví. Přítomnost velkého množství viscerálního (vnitřního) tuku může způsobit mnoho zdravotních problémů. Zvýšené riziko onemocnění, jako je diabetes, astma a onkologická onemocnění, ale i dřívější mozková příhoda.

Není nutná panika, protože řešení je jednodušší, než se zdá. Je třeba jen třeba přehodnotit svou stravu a vyloučit z ní nejnebezpečnější produkty.

Moučné a cukrářské výrobky

Toto bylo řečeno více než jednou, ale nikdy to nebude zbytečné zopakovat, protože tyto produkty jsou hlavními nepřáteli vytoužené postavy. Přispívají k nezbytné tvorbě tuku v nejzávažnějších oblastech: na žaludku, bocích a v pase. Takové výrobky zahrnují všechny pekařské výrobky, stejně jako všechny druhy koláčů, sušenek ale i křupavé vafle.

Aromatické a sladké pečivo se okamžitě rozštěpí, ale naše tělo není schopno strávit tolik energie v krátkém čase a z tohoto důvodu se začne všechno ukládat ve formě tuku. Takové výrobky nám nedávají pocit nasycení, proto když si dáme jeden koláč, brzy si vezmeme i ten druhý, třetí … Zmrzlina, koláče a jiné sladkosti nepřinášejí tělu žádné výhody. Je třeba vybrat si: sladkosti nebo krásný obvod pasu?

Cukr

Také nepřispívá ke vzniku tenkého pásu a měli byste se ho co nejrychleji zbavit. K tomu je třeba přistupovat s velkou vážností, proto je třeba vyloučit nejen cukr v jeho čisté formě, ale i všechny výrobky, které jej obsahují.

Takové výrobky zahrnují balené džusy a jogurty s příchutěmi. Pokud není možné, abyste cukru vzdali úplně, pokuste se jej nahradit medem (v malých množstvích).

Sůl

Dávejte si pozor na množství zkonzumované soli. Je to právě ona, která zadržuje v těle vodu, což může způsobit otok, který vám nepřidá ani na zdraví ani na kráse.

Brambory

Mnozí zbožňují opečené brambory, ale pro naše tělo nejsou vůbec prospěšné. Bramborový škrob zvyšuje obvod pasu a břicha což určitě nepřispívá k úbytku hmotnosti. V případě, že se jich nemíníte vzdát, konzumujte jich jen ve vařené formě a v malém množství.

Bílá rýže a krupice

V bílé rýži se také ukrývá škrob – nepřítel plochého bříška. Nemusíte ji ze stravy zcela vyloučit, stačí jen snížit její množství konzumace na 1x týdně. Upřednostněte spíše hnědou rýži, je mnohem užitečnější pro organismus.

Co se týče krupice, je lepší, pokud ji vyloučíte úplně, protože zvyšuje vaše tukové zásoby a nedovolí vám zhubnout.

Banány

Ovocné plody jsou bohaté na vlákninu, která čistí tělo od toxinů a škodlivých látek. Existují však výjimky – banány a hrozny. Tyto plody jsou velmi kalorické a nepřispívají k úbytku hmotnosti. Je lepší vybrat si raději pomeranče, broskve nebo jablka.

Uzeniny a konzervované jídla

Tyto výrobky obsahují neuvěřitelné množství tuku a nepřinášejí tělu žádný přínos. Je tedy lepší je úplně opustit. Do tohoto seznamu můžete přidat množství kořeněných rajčatových omáček a hlavně majonézy.

Rychlé občerstvení

Stačí zapomenout na rychlé občerstvení a jeho existenci jednou provždy. Nejenže je neuvěřitelně kalorické, ale také zpomaluje metabolické procesy. Zesilují vaše chutě a tak sníte mnohem víc, než byste měli. To vše nepřispívá k úbytku na hmotnosti a navíc škodíte i vašemu zdraví.

Updated on 11. 4. 2019


Byl tento návod užitečný?Podobné návody

Komentáře

Doporučené články

Ukazováček delší než palec na noze má 13% lidí na této planetě. Jaký je důvod?

Trpíte bolestí krční páteře? Geniální cvik od lékaře, díky kterému bolest zmizí!

Jak bude vypadat celý váš život? Den narození to dokáže předurčit dokonale přesně!

3 úžasné znamení zvěrokruhu. Ženy těchto znamení ohromí muže i se zavřenýma očima. Každý jim podlehne!

Co bychom měli rozhodně vědět o štítné žláze? Hypo / Hyper-tyreóza, příčiny, příznaky i léčba štítné žlázy!

7 zcela mrazivých signálů toho, že blízký již zemřelý se s vámi snaží zkontaktovat!

Lidé narozeni ve znamení Rak jsou výjimeční. Jedná se o dokonalé znamení zvěrokruhu!

Skvělá přírodní cesta, jak se zbavit nežádoucího stresu. Stačí zapálit bobkový list a vyčkat 10 minut, co se stane!

Výborný trik od babičky: Moje popraskané paty jsem vyléčila za pár dní!

Geniální využití cibule, o kterých jste dosud nevědli. Je to dokonalá surovina!

10 potravin, které můžete použít i jako přírodní kosmetiku na vaši pokožku

Proč je člověk narozený ve znamení Býka ideálním partnerem?