Dokonale snadné zdobení vajíček. Ozdobte velikonoční vajíčka úplně novými motivy!

Velikonoce se rychle blíží a jejich přítomnost uvítají zejména vaše děti, které se těší na příležitost pro své matky získat dobrý bič. Další tradiční zvyky jistě nebudou krátké, Velikonoce jsou jen druhou nejoblíbenější dovolenou po Vánocích. To je důvod, proč rozhodně přemýšlíte o tom, jak efektivně přizpůsobit design vašeho domova, protože některé dodatky k tomuto období jasně platí. Kromě pečeného jehněčího se vaší pozornosti určitě nedá vyhnout ani zdobenými vejci, bez kterých bychom si tento svátek nemohli představit.

Velikonoční výzdoba

Pokud jste se někdy pokoušeli malovat vajíčka ručně, určitě nám řeknete, že ti, kteří to nezkusili, nemohou posoudit, jak těžké je to dokázat. Nezáleží na tom, jak dlouho to člověku trvá. Kdyby byl způsob, jak ozdobit vajíčka mnohem snadněji, co byste řekli? Dobrá zpráva Tento článek vám řekne, jak ozdobit vejce, takže nemusíte trávit příliš mnoho času, což je v naší době zajetí opravdu nežádoucí. Po přečtení následujících řádků pravděpodobně nebudete vejce jinak zdobit! Jste připraveni tyto informace obdržet? Pokud ano, čtěte dál!

Ubrousková metoda na zdobení vajec

Už jste někdy slyšeli o metodě ubrousků? Většina z vás neříká nic. Vzhledem k tomu, že vejce jsou podélná, nemusí být tažena ručně, ale mohou být také zdobena ubrousky. Samozřejmě, aby bylo možné tuto metodu zavést do praxe, budete samozřejmě potřebovat vařená bílá vejce (na tmavých vejcích, které nejsou tak dobré), dvě polévkové lžíce škrobu, vody, kartáčku, ubrousků a potravinářských barviv podle vlastního uvážení. .

S takovými věcmi, které většina domácností obvykle má, můžete přijít s něčím tak úžasným a jednoduchým, jak je to dechberoucí. Pojďme tedy zavést konkrétní postup.

Jak na to?

Ubrousky se obvykle skládají ze tří vrstev. Dvě vrstvy mají za úkol obklopovat třetí vzor. Vrstvy tedy oddělujeme od sebe a obraz ponecháváme pouze uprostřed. Vybereme některé tiskové motivy a vyřízneme je. Dávejte pozor, abyste nepoškodili motiv nůžkami nebo neopatrnou manipulací, která může být na vejci viditelná. Pokud vám můžeme poradit, je ideálním motivem například květiny nebo veselá luční zvířata. Patří rozhodně k Velikonocům, a proto by neměla chybět na vejcích.

Plátek jednoho z motivů položte na vařené bílé vejce a naneste na něj štětcem vodu. Obraz se lepí na vejce. Srovnejte a vyrovnejte povrch co nejvíce, opět díky estetice, kterou získáte.

Následně je třeba připravit škrobovou pastu. Jak to děláme? Smíchejte škrob a 50 ml vody. Dejte tuto směs v mikrovlnné troubě na teplou minutu (není docela horké).

Teď opět přichází kartáč, kterým je vejce s ubrouskem směsí škrobu a vody. Je nutné pokrýt celý povrch vajíčka. Pokud nemáte škrob, je to dostatek vaječného bílku. Když jste hotovi, musíte nechat vejce uschnout, což trvá 10 až 15 minut.

Když jsou vejce zcela suchá, škrobová pasta se znovu objeví, ale s přidáním potravinového barviva dle Vašeho výběru. Stačí jen doplnit jen malé množství barviva, aby byl úkol dokončen. Naneste pastu znovu štětcem. Jakmile budete hotovi, musíte nechat práci znovu zaschnout, protože pak budete svědky opravdu nádherného výsledku, který všichni vaši přátelé obdivují!

Krásné Velikonoce!

Dodržování tradičních zvyklostí je dnes velmi důležité, protože mnoho lidí je postupně opouští, což je samozřejmě velká škoda. Stručně řečeno, některé tradice by se neměly zapomínat, protože nám v dětství pomáhaly formovat nás do podoby, ve které se dnes nacházíme. Pokud nechcete připravit své děti na tyto krásné a dlouhodobé události, alespoň nepřestávejte zdobit vejce. Dříve by vás příliš mnoho příprav mohlo vyděsit od tohoto zvyku, ale jak se můžete z tohoto článku dozvědět, všechno je mnohem jednodušší.

Pokud budete postupovat podle výše uvedeného postupu upřímně, výsledek za to nestojí! Způsob ubrousků je skvělý způsob, jak ušetřit spoustu času a zároveň ozdobit váš dům něčím opravdu krásným! Přejeme Vám krásné Velikonoce a hodně štěstí v krásných zdobených vejcích!

Updated on 11. 4. 2019


Byl tento návod užitečný?Podobné návody

Komentáře

Doporučené články

Ukazováček delší než palec na noze má 13% lidí na této planetě. Jaký je důvod?

Trpíte bolestí krční páteře? Geniální cvik od lékaře, díky kterému bolest zmizí!

Jak bude vypadat celý váš život? Den narození to dokáže předurčit dokonale přesně!

3 úžasné znamení zvěrokruhu. Ženy těchto znamení ohromí muže i se zavřenýma očima. Každý jim podlehne!

Co bychom měli rozhodně vědět o štítné žláze? Hypo / Hyper-tyreóza, příčiny, příznaky i léčba štítné žlázy!

7 zcela mrazivých signálů toho, že blízký již zemřelý se s vámi snaží zkontaktovat!

Lidé narozeni ve znamení Rak jsou výjimeční. Jedná se o dokonalé znamení zvěrokruhu!

Skvělá přírodní cesta, jak se zbavit nežádoucího stresu. Stačí zapálit bobkový list a vyčkat 10 minut, co se stane!

Výborný trik od babičky: Moje popraskané paty jsem vyléčila za pár dní!

Geniální využití cibule, o kterých jste dosud nevědli. Je to dokonalá surovina!

10 potravin, které můžete použít i jako přírodní kosmetiku na vaši pokožku

Proč je člověk narozený ve znamení Býka ideálním partnerem?